Mūsu darba stils neaprobežojas ar iepriekšuzskaitītajām īpašībām vien – tās tikai iezīmē visbiežāk pielietotās! Kā komanda strādājam ar Šveices pulksteņa precizitāti, kā hameleons pielāgojamies apstākļiem!

Daina Gulbe-Ūle - Valdes locekle

Gan bakalaura grādu, gan vairāku gadu radošu darba pieredzi vadošā amatā ieguvusi ASV lielpilsētā Čikāgā. Dainai piemīt tikai Amerikai raksturīgā vērienīgā biznesa domāšana un Latvijas ziemeļnieciski stingrais tvēriens, to pastiprinot ar maģistra grādu no Stocholm School of Economics, Rīgā.

Jānis Ūlis - Izpildirektors

Milzīgo mērķtiecību, disciplīnu un atbildību, kādu licis lietā sasniedzot finišus pasaules čempionātos triatlonā, kā arī ASV iegūto izglītību uzņēmējdarbībā, Jānis iemācījies pielietot arī savā ikdienas darbā.

nothing found.
nothing found.

Ilze - ir biroja vadītāja

Ilzei ļoti patīk runāt pa telefonu - vislabākajā šī vārda nozīmē, kādu darba devējs varētu vēlēties saskatīt savā biroja vadītājā. Ilze ir centīga, ar lielisku humora izjūtu un ar tikai no Latgales nākušo cilvēku sirsnību.

nothing found.
nothing found.

Līga Alika – Kighele - Loģistikas nodaļas vadītāja

Miers un apdomība ar kādu Līga pieiet sarežģītiem uzskaites procesiem, esot, kā pati saka, profesionālais rūdījms, kas iegūts vairāku gadu darbā vadošā amatā tūrisma sfērā.

nothing found.
nothing found.
nothing found.
nothing found.

Daži vārdi par mums

Esam uzņēmums ar ļoti mūsdienīgu un elastīgu pieeju biznesam - savā darbā klientu ērtībām izmantojam tiešaistes datu bāzi, kurai ērti piekļūt no jebkuras vietas pasaulē un pārliecināties, cik ātri virzās mums uzticēto uzdevumu izpildīšana. Apvienojot mūsu darbinieku zināšanas un īpašības, esam radījuši ļoti plašu pakalpojumu piedāvājumu. Ar prieku pieņemam jaunus uzdevumus kā izaicinājumu kopīgo mērķu sasniegšanai!!!

Sazinies ar mums

HOLTER GROUP SIA
Adrese: Brīvības gatve 224, 5. korpuss,
Rīga, LV-1039
Telefons: +371 67 52 5363
E-pasts: holter@holter.lv

Visas tiesības rezervētas © 2017 - Holter

scroll to top